OBCHODNÍ PODMÍNKY

Obchodní podmínky www. JIGOVKA.cz

 

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě  www.jigovka.cz.

Podmínky níže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 Veškeré objednávky uskutečněné Vámi jako kupujícím jsou považovány za závazné. Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jejich součástí, a že s nimi souhlasíte.

Podmínkou platnosti Vaší objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v okamžiku Vašeho převzetí objednaného zboží. Místem dodání  je adresa, kterou uvedete v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny.

 

3. Expediční lhůty

Expediční lhůta Vám bude sdělena e-mailem, neboť je závislá na požadavku kupujícího.

Obvyklá expediční lhůta je 2 - 5 pracovních dnů. V případě, že zboží nebude skladem, bude dodáno po dohodě se zákazníkem.

 

 4. Platební podmínky

1.Dobírkou při dodání zboží  ( 80 kč za poštu ),zahraničí ( dle sazebníku ČP))

2. Platba pomocí PayPal nebo kreditní kartou ( 80 kč za poštu ),zahraničí (dle sazebníku ČP)

    kont.email pro PayPal : 3levap3@seznam.cz

5. Poštovné


Zboží vám bude zasláno Českou poštou.

 

 6. Ochrana osobních údajů


Při naší spolupráci se snažíme plně chránit vaše soukromí. Abychom Vám však mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některé nutné údaje. Tyto údaje chráníme před zneužitím. Přečtěte si prosím podrobnosti dále v tomto dokumentu.

a) Údaje, které zadáváte při registraci :
Nutné: Jméno, Příjmení, Ulice, Město, PSČ
Abyste nemuseli registrační údaje zadávat při každém nákupu v našem elektronickém obchodě znovu, využijte možnost registrace.

b) Údaje o naší spolupráci :
Během Vaší spolupráce s jigovka.cz jsou shromažďovány Vaše objednávky. Je to nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování a podobně. Údaje o nákupech jsou ukládány v bezpečné databázi a nejsou poskytovány třetím stranám.

c) Využití Vašich dat mimo internetový obchod jigovka.cz : Vaše osobní data jsou v rámci jigovka.cz důvěrná a nejsou poskytována žádným subjektům s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk, kterými mohou být např. banky. To však vždy pouze v rámci jedné konkrétní platby s využitím těchto služeb. Tato data nebudou poskytována reklamním, marketingovým, ani jiným obdobným společnostem.

d) Souhrnné informace:
Jigovka.cz dále může poskytovat důvěryhodným třetím stranám (např. Český statistický úřad), nebo veřejnosti, souhrnné statistické informace o zákaznících, návštěvnosti, obratu a další související údaje. Tato statistika však neobsahuje žádnou informaci, která by umožnila identifikovat jednotlivé zákazníky.

Jigovka.cz si váží Vaší důvěry a bude plně chránit Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto údaje potřebujeme proto, abychom zabezpečili a zkvalitnili naše služby. Neposkytujeme je třetím stranám.

Používáním internetového obchodu jigovka.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech. Pravidla zacházení s těmito údaji jsou popsána v tomto dokumentu. Dojde-li v budoucnosti k jejich změně, budou detaily nových pravidel v jigovka.cz publikovány, takže budete mít možnost se o nich dozvědět.

ZjIxYjR